Deň riaditeľky

Dňa 26. 6. 2024 sa na našej škole uskutočnil zábavno-športový deň – Deň riaditeľky 2024. Školský parlament pod vedením Mgr. Majoroššiovej si pripravil 8 zábavno-športových stanovíšť: 1. „Lietajúci tanier“, 2. „Rangers“, 3. „Štafetový beh s loptičkou“, 4. „Mystery Box“, 5. „Ulov ma!“, 6. „Bowling trochu inak“, 7. „Spoznaj pieseň“ a 8. „Prechádzka dôvery“. Po veľkej prestávke sa žiaci mohli tešiť na 9. – finálne stanovište pre všetky triedy s názvom „Športová hodinka“, ktorú organizoval Mgr. Striženec. Rýchly hodinový midivolejbal nabudil nielen našich žiakov, ale zabavili sa aj naši učitelia, majsterky a majstri OV. Žiaci súťažili nielen ako jednotlivci, ale aj ako triedny kolektív. Deň nám spríjemňovala úžasná hudba a počasie vyšlo na jednotku. Žiaci súťažili o ceny v rôznych kategóriách a obzvlášť sa mohli tešiť na špeciálnu cenu „SNACK“ - pizza a cola pre celú triedu, ktorá bola zo všetkých cien najatraktívnejšia. Ďakujeme všetkým za účasť a úžasnú zábavnú atmosféru.

Mgr. Petra Majoroššiová